ענפים רבים בעולם ספגו מהלומה קשה במשבר הקורונה. מספר רב של עסקים סגרו את פעילותם ואחרים בקושי רב מצליחים להחזיק את הראש מעל המים. אולם, יש שיגידו כי מגפת הקורונה האיצה תהליכי התפתחות טכנולוגית של עשרות שנים במספר חודשים בלבד. ביצועי מדדי טכנולוגיה נבחרים כמו ה"NASDAQ" או מדד "ת"א טכנולוגיה" ודומיהם מראים כי חברות הטכנולוגיה לא רק שלא נפגעו מהמשבר אלא המשבר הטיב עמם. מניות הטכנולוגיה הפכו להיות "הדבר הבא" כאשר הן מציגות ביצועים "חלומיים" וכובשות פסגות ושיאים חדשים (לדוגמא 5 מניות "הגורילה" במדד הנסדא"ק 100 – אפל, אמזון, פייסבוק, גוגל ומיקרוסופט). בנוסף, תקופה מאתגרת זו הולידה הנפקות של חברות טכנולוגיה חדשות ומעניינות, ננוקס הישראלית היא אחת מהן (NANO-X IMAGING LTD סימול NNOX).
ננקוס ,באמצעות מהנדסיה הישראלים והיפניים, פתחה מכשיר רנטגן דיגיטלי חדשני ופלטפורמת ענן אשר תכלול כלי שירות המבוססים על בינה מלאכותית לשם פיענוח ואבחון תוצאות הסריקות.
ההחברה טוענת כי עלות מכשירי הCT המסורתיים נעה בין 1-3 מיליון דולר ואת מכשירם היא תספק במחיר נמוך בהרבה. בנוסף החברה טענת כי בכוונתה לספק כ15000 מכשירי רנטגן מתוצרתה ברחבי העולם בטווח הקצר.

החברה (ננוקס) הונפקה בבורסת NASDAQ ב21 באוגוסט השנה (21.08.2020) במחיר של 18 דולר למניה וכיום (09.09.2020) המניה נסחרת סביב 44 דולר למניה המקנה לחברה שווי של כ2 מיליארד דולר, קרי, עלייה של 144% מאז שהונפקה לפני כ3 שבועות. השאלה הגדולה היא האם מדובר בחברה מבטיחה המורכבת מצוות מקצועי בעל ניסיון רב, רווחית עם אופק צמיחה ממשי (החברה טרם פרסמה דוחות) או שמא מדובר בחברת "חלום".

*אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות של קבוצת אינפיניטי להשגת תשואה כלשהי. קבוצת אינפיניטי מחזיקה ו/או עשויה להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותה השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של המדד הנסקר, והיא עשויה לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם חברות במדד הנסקר, למועד פרסום זה ו/או במועדים אחרים, הכל כמפורט לעיל ובין היתר משום כך ולאור האמור לעיל עשוי להיות לקבוצת אינפיניטי ו/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה עניין אישי בנכסים ו/או בחברות ו/או בניירות הערך המוזכרים בכתבה, לרבות חברות המנויות במדד הנסקר. אין בתשואות העבר כדי להבטיח תשואות דומות בעתיד. טלח.