ניהול השקעות ללקוחות פרטיים - אינפיניטי

ניהול השקעות ללקוחות פרטיים


אינפיניטי מנהלת השקעות ללקוחות פרטיים רבים, הנהנים בנוסף לניהול השקעות, מניהול פיננסי המקיף את כל נכסי הלקוח מתוך ראיה כוללת. ללקוחות החברה מותאם תיק השקעות על פי פרופיל הסיכון האישי המחושב עבורם והם נהנים מקשר אישי עם מחלקת לקוחות מקצועית ומדיווחים כלכליים וסקירות מקצועיות שוטפות.

תיק ההשקעות מנוהל ע"פ מתודולוגיית שיטת אינפיניטי לניהול השקעות (מוגנת פטנט ברישום)

על לקוחות החברה נמנים בעלי מקצועות חופשיים, עצמאיים ושכירים, בהם: רואי חשבון, עורכי דין, בעלי ומנהלי חברות, פורשי צה"ל ומשרד הביטחון, בנקאים ויועצים פיננסיים ופנסיוניים, סוכני ביטוח ועוד.


מלבד ניהול השקעות בישראל ובעולם, נהנים לקוחות קבוצת אינפיניטי גם מניהול חסכונות פנסיונים (גמל) והשתלמות אישיים באמצעות 
שיטת אינפיניטי–השתלמות  וגמל©

דסק ייעודי ללקוחות פרטיים 

לקוחות פרטיים באינפיניטי נהנים בנוסף לניהול השקעות, מניהול פיננסי המקיף את כל נכסי הלקוח מתוך ראיה כוללת. ללקוחות מותאם תיק השקעות על פי פרופיל הסיכון האישי המחושב עבורם והם נהנים מקשר אישי עם אנשי מחלקת לקוחות מקצועית ומדיווחים כלכליים וסקירות מקצועיות שוטפות.

על לקוחות החברה נמנים בעלי מקצועות חופשיים, עצמאיים ושכירים, בהם: רואי חשבון, עורכי דין, בעלי ומנהלי חברות, פורשי צה"ל ומשרד הביטחון, בנקאים ויועצים פיננסיים ופנסיוניים, סוכני ביטוח ועוד.

מחלקת גמלאים ופורשים  

  • אינפיניטי מעניקה שירותים פיננסיים וניהול השקעות מט"ח בארץ ובחו"ל למשקיעים פרטיים, באמצעות חשיפה למוצרים הגלובליים המתקדמים בעולם.
  • גמלאים ופורשים נהנים באינפיניטי מליווי אישי מקיף וכולל של "אחד על אחד" על ידי מנהל השקעות בכיר בכל שלבי ההשקעה, החל בשלב איפיון הלקוח, המשך בהגדרת מדיניות ההשקעה האופטימלית המתייחסת לרמת הסיכון המתאימה ומבוקשת ע"י הלקוח והמשך בהעברת עדכונים שוטפים אודות הפעילות המבוצעת בתיק ומצב ההשקעות.
  • לרשות הפורשים והגמלאים ניתן ממשק קבוע ויזום של פגישות ודיווחים תקופתיים עם הצוות המקצועי.
  • המחלקה מספקת שירותי הכוונה לאופטימיזציה בהתנהלות מול המערך הבנקאי בכל הנוגע לניהול תיקי השקעות ובכלל. ללקוח יסופקו טיפים ומידע כללי לגבי ההתנהלות מול סניף הבנק מתוך מטרה לשפר את התנאים המוסכמים, את עמלות הקניה/ מכירה, דמי המשמרת וכדומה.


מעוניין לדעת עוד? 

אנו מזמינים אותך להפגש עם מומחה אינפיניטי,
ללא התחייבות. פנה אלינו!

לקביעת פגישה אישית חינם עם מומחה אינפיניטי


ניהול השקעות ללקוחות פרטיים
כניסה לחדר הפרטי שלי
לקביעת פגישה אישית חינם עם מומחה אינפיניטי
מחקר ומידע
חינוך פיננסי TV
אינפיניטי דיגיטלי
לוח ארועים כלכליים
תגובה למידד המחירים לצרכן
ריבית בנק ישראל
אינפיניטי תקשורת ופרסום