רובנו מכירים את העננים שמלווים אותנו יום וליל אך בשנים האחרונות הענן ייצר עוד משמעות לא פחות חשובה – מחשוב ענן.

מחשוב הענן מאפשר גישה לתכנים דיגיטליים מכול מקום, כלומר אחסון נתונים המאפשר להתחבר מכול מקום. לצורך הדוגמא בעבר (שנות ה-90), לא היה ניתן להתחבר מכול מקום והנתונים היו שמורים רק על המחשב האישי.
אם בעבר כשהמחשב היה מסיים את דרכו בעולם הנתונים פשוט היו נמחקים, כיום בעזרת הענן ניתן לגבות את החומרים שעל המחשב.
מחשוב הענן לא עוצר במחשבים וכיום כדי להתחיל תהליך של התקדמות טכנולוגית עתידנית הוא רלוונטי יותר מתמיד.
מחשוב הענן מסייע בין היתר ל: התקדמות תהליך האוטונומיזציה של המכונית, התקדמות הבינה המלאכותית, אפליקציות ועוד.
הענן צפוי להיות המשאב המרכזי בתהליך ההתקדמות הטכנולוגית של האנושות.
ככול שעובר הזמן החברות הגדולות בשוק משקיעות משאבים גדולים יותר בלספק שירותי ענן לחברות מסביב העולם אשר ביניהם נמנים חברות כמו : גוגל, מיקרוסופט, אפל ועוד..
למה עכשיו אתם שואלים ?

מגיפת הקורונה האיצה את השימוש בפלטפורמות והצפי לשימוש בענן גדל משמעותית*אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות של קבוצת אינפיניטי להשגת תשואה כלשהי. קבוצת אינפיניטי מחזיקה ו/או עשויה להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותה השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של המדד הנסקר, והיא עשויה לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם חברות במדד הנסקר, למועד פרסום זה ו/או במועדים אחרים, הכל כמפורט לעיל ובין היתר משום כך ולאור האמור לעיל עשוי להיות לקבוצת אינפיניטי ו/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה עניין אישי בנכסים ו/או בחברות ו/או בניירות הערך המוזכרים בכתבה, לרבות חברות המנויות במדד הנסקר. אין בתשואות העבר כדי להבטיח תשואות דומות בעתיד. טלח.