זמן קריאה: דקהבקצרה: כל מה שצריך לדעת על החברה המנהלת

אודות – אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת ההשקעות אינפיניטי, אשר מנהלת תיקי השקעות, קרנות השתלמות, קופות גמל וקופות פיצויים בהיקף של מיליארדי ש"ח, ומדורגת בין גופי ניהול ההשקעות המובילים והאיכותיים בישראל.

קבוצת אינפיניטי הינה קבוצת ניהול השקעות אשר פועלת בלי ניגודי עניינים, ועל פי אמות מידה קפדניות של כללי ממשל תאגידי. הקבוצה אינה מנהלת מוצרים משל עצמה כגון קרנות נאמנות או תעודות סל, אינה עוסקת בחיתום ואינה מנהלת תיק השקעות עצמי פעיל. כפועל יוצא, כל ההחלטות הניהוליות של הקבוצה מכוונות על פי צרכיו של כל לקוח והתשואה המושגת עבורו הינה תשואה בלי ניגוד עניינים.

החברה הינה בבעלותה של חברת אינפיניטי ניהול תיקי השקעות (בישראל ובעולם) בע"מ. 

בעל השליטה – מר אמיר איל. 

החברה מנהלת קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור אלפי עמיתים, על פי: שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל.

תפיסת הניהול

אינפיניטי רואה את קרן ההשתלמות וקופת הגמל כתיק השקעות אישי בעלי הטבת מס, מכיוון שכך מתאימה לכל חוסך הרכב חיסכון אישי על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.

שיטת ניהול ייחודית – מסלולי קרנות השתלמות וקופות גמל עוקבי מדדים

שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות מאפשרת לחוסך לנהל את קרן ההשתלמות וקופת הגמל כמו תיק השקעות המשלב מסלולי השקעה עוקבי מדד מניות ומדדי ייחוס באג"ח, במינון המותאם על ידי ועבור החוסך. 

תרשים החברה

גילוי נאות