זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת על ניהול הון למשפחה שלכם

איך אנחנו מנהלים את ההון המשפחתי שלך?

אינטגרל iFamily מקבוצת אינפיניטי, מספקת שירותי ניהול הון כוללים, עבור משפחות אמידות ובעלי הון, בעזרתם הם יכולים לנהל את כלל נכסיהם באופן מקצועי ומסודר כאילו היו חברת השקעות או משקיע מוסדי.

אינטגרל iFamily מתנהלת כגוף השקעות מוסדי, המפוקח על ידי הרשות לני"ע ורשות שוק ההון באוצר. שירותי ה-"פמילי-האוס" שלנו, מתנהלים בהתאם לרגולציה ואמות מידה מחמירות (בניגוד לפעילות יחידנית של יועצי פמילי "אופיס" למיניהם).

מכלול השירותים שלנו מסופק על ידי צוות מומחים, מגובה מחלקת מחקר ומערך מחשוב מתקדם, הסוקרים בזמן אמת מגוון רחב של מוצרי השקעה ואפשרויות השקעה בישראל ובעולם.

ראייה לטווח הרחוק – זה הסוד

ניהול נכסי משפחה על ידי אינטגרל iFamily, מבוצע תוך ראייה ארוכת טווח ושאיפה לשמר אותם עבור הדורות הבאים. בתחום ההשקעות, השירות מרכז עבור המשפחה את הקשר מול השחקנים הפיננסיים השונים, בין היתר בנקים, בתי השקעות, קרנות גידור וקרנות השקעה שונות, ומגבש אסטרטגיית השקעה כוללת.

השירות שלנו כולל איתור אפיקי השקעה, מוצרי השקעה ומנהלי השקעות בולטים לאורך זמן, פיקוח על התשואות המושגות והעלויות המשולמות והפעלת מומחי מיסוי ואחרים למיקסום התוצאות.

אינטגרל iFamily מחזיקה ביכולות מקצועיות של משקיע מוסדי. הערך המוסף בא לביטוי ביישום מודלים להקצאת נכסים, יכולת ביצוע עסקאות בשוק ההון, עסקאות נדל"ן והשקעה בחברות פרטיות, יכולות בקרה וניהול סיכונים, וייעול היבטי המס של כל השקעה.

איזה ערך מוסף אנחנו נותנים?

בנוסף לניהול כולל של נכסי המשפחה, אנחנו באינטגרל iFamily מספקים מגוון שירותים משלימים, בהם תכנון ויישום העברת הון בינדורית, הקמה וניהול נאמנויות. תכנון ירושות וצוואות. טיפול בייפוי כוח מתמשך, עיזבונות והסכמי ממון. במקרים מסוימים גם מנהלים פעילות פילנתרופית של המשפחה.

איך חוסר בניגוד עניינים עובד לטובתך?

אינטגרל iFamily פועלת כ-honest broker, משמע לא מקבלת עמלות (kick back) מהגופים או מהמוצרים עליהם היא ממליצה.

בידול מהותי כפמילי-האוס, ביחס לשירותי פמילי אופיס גנריים.

אינטגרל iFamily  נהנית מיכולת של "פלטפורמת ניהול לקוח מוסדי" וזה אומר ממד אחר של ניהול וטיפול בלקוח, עמידה בדרישות רגולטוריות מחמירות, היקף פעילות רחב ומגוון, גישה וביצוע עסקאות בתחום נכסים סחיר ולא סחיר, רמת דווח ובקרה נגזרות כלקוח מוסדי ועוד.

התמיכה והמסגרת של קבוצת ניהול השקעות מובילה, על כל מערכיה המקצועיים, ללא ניגוד עניינים ובשקיפות מוחלטת, מספקת עומק מחקרי ועוצמה עסקית לאיתור וחיבור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בישראל ובעולם.

מהו רף הכניסה?

השירות מיועדים ליחידים ו/או למשפחות בעלי היקף הון נזיל מתאים. רף הכניסה הינו היקף נכסים מנוהל/מיועץ של 10 מליון ₪.