זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת לפני שפותחים קרן השתלמות באינפיניטי

מה זה קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון המיועד לשכירים ולעצמאיים. הקרן מיועדת לחוסכים לטווח ארוך או בינוני – בין אם אם מדובר על עובד שכיר שמקבל מהפקדות של המעסיק, או על עצמאי שמפקיד לקופה בעצמו. קרן השתלמות מאפשרת ליהנות מהטבות מס ייחודיות לצד ניהול השקעות מקצועי. הכספים בקרן הופכים לנזילים לאחר 6 שנות חיסכון וניתנים למשיכה לכל מטרה בסכום הוני פטור ממס רווח הון (עד התקרה).

קצת על אינפיניטי השתלמות וגמל

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת אינפיניטי. אנו מנהלים קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור עשרות אלפי עמיתים, באמצעות שיטה מיוחדת- שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל.

איך שיטת אינפיניטי עובדת בשביל קרן ההשתלמות שלך?

השיטה שלנו מאפשרת לחוסכים לנהל את קרן ההשתלמות כמו תיק השקעות המשלב מסלולי השקעה עוקבי מדד מניות ומדדי ייחוס באג"ח, במינון מותאם אישית.

הפיתוח של שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל היוותה פריצת דרך בניהול גמל והשתלמות בהתאמה אישית. השיטה מחלקת בין מסלולי השקעה ("סולידי" ו"מנייתי"), תוך מקסום ההשקעה בתוכם ומאופיינת ב-2 שלבי ביצוע, במהלכם מוגדר פרופיל סיכון אישי ומופעל מודל ייחודי על פיו יוצרים סלי ניירות ערך להשקעה אופטימלית בכל מסלול והשגת תשואה מצטיינת.

⭐ מהם היתרונות בפתיחת קרן השתלמות?  ⭐

השתתפות משמעותית של מעסיק בחיסכון
הטבות מס
שיטת אינפיניטי
ניהול מקצועי של כספים בקופה

אתם שואלים - אנחנו עונים

 • למי מתאימה קרן השתלמות?
  לכל חוסך – שכיר או עצמאי, המעוניין ליהנות מהטבות מס בגין ההפקדות ומהתשואה לאורך שנים.
 • איך פותחים קרן השתלמות באינפיניטי?
  לאחר קבלת הפניה שלכם, תתואם עמכם פגישת היכרות אישית, או בזום או בטלפון (מה שנוח לך), בה יוסבר לכם תהליך ההצטרפות בליווי אישי של מנהל הקרן שלכם.
 • האם אני יכול לבחור מסלול השקעה?
  כן, תוכלו לבחור את המסלול המתאים לאופייך ולצרכים שלך ואף לעבור בין מסלולי ההשקעה תוך שמירה על רציפות ההשקעה ללא אירוע מס.
 • מה היתרונות של קרן השלמות?
  שכיר או עצמי המפקידים כספים לקרן השתלמות יכולים ליהנות מהשתתפות משמעותית שלמעסיק בחיסכון, מהטבות מס על ההפקדות ומניהול מקצועי של הכספים שנצברים בקופה.
 • מי ינהל את הכספים בקרן שלי?
  הכספים בקרן שלכם ינוהלו על ידי מנהלי ההשקעות המקצועיים של אינפיניטי ובהתאם למסלול שבחרתם.
 • איך שיטת אינפיניטי עובדת עבורכם?
  שיטת אינפיניטי מבוססת על פטנט שהוא רק שלנו עם דרך פעולה חדשנית וייחודית, שבאמצעותה אפשר ליהנות מניהול השקעות שמבוסס על בינה אנושית ומערכות טכנולוגיות לניהול סיכונים. אינפיניטי רואה את קופות הגמל כתיקי השקעות אישיים בעלי הטבת מס, ומתאימה לכל חוסך את הרכב החיסכון המותאם אישית, על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.