זמן קריאה: 3 דקות בקצרה: איך אנחנו יכולים לעשות לכם תשואה

מה זה תיק השקעות?

תיק השקעות הוא חשבון שבו מנהל השקעות מומחה מטעם אינפיניטי, רוכש עבורכם נכסים פיננסים שונים וניירות ערך בכדי לייצר תשואה על החיסכון. תיק ההשקעות נבנה במיוחד בשבילכם בהתאם לצרכים ולתוכניות העתידיות שלכם.

למי זה מתאים?

הרפתקנים? סולידיים? ניהול תיק השקעות באינפיניטי מתאים לכל אחד ואחת עם כסף פנוי בבנק, אשר מעוניינים שהכסף יעבוד עבורם, וליהנות מתשואה (ריבית) על הכסף לטווח בינוני וארוך במגוון מסלולי השקעה מותאמים.

איך אנחנו מנהלים לך את התיק בשיטת אינפיניטי?

שיטת אינפיניטי מבוססת על פטנט שהוא רק שלנו, עם דרך פעולה חדשנית וייחודית, שבאמצעותה אפשר ליהנות מניהול השקעות שמבוסס על בינה אנושית ומערכות טכנולוגיות לניהול סיכונים. שורה תחתונה, שיטה ששומרת על הכסף שלך במצבי שוק משתנים וגם מניבה לך תשואה.

למה לנהל תיק השקעות באינפיניטי?

מקצועיות, אמון, שירות צמוד ואיכותי, וביטחון שהכסף שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר: זה בדיוק מה שיש למומחים שלנו באינפיניטי להציע לכם. אנחנו מתמחים בניהול תיקי השקעות אשר מותאמים אישית לכל משקיע, תוך ראייה כוללת של כל הצרכים הפיננסים שלכם.

כבר למעלה מ-20 שנה, שאנחנו מנהלים תיקי השקעות באמצעות שיטת אינפיניטי, במסלולי השקעה מותאמים אישית למגוון לקוחות בסכומי השקעה שונים. המומחים שלנו בעלי ידע וניסיון רב ומשתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לניהול, פיקוח ובקרת השקעות בזמן אמת.

באינפיניטי הכסף ינוהל בחשבון שלכם. אם ברשותכם כסף פנוי שאתם רוצים להשקיע אותו על מנת להפיק ממנו תשואה – מנהל תיקים מומחה יספק לכם הכוונה וליווי פיננסי בהתאם לרמת הסיכון שלכם כמשקיעים.

תיק השקעות מקצועי החל מ-150,000 ש"ח
השקעה לטווח בינוני - ארוך
תיק השקעות מותאם במיוחד בשבילכם