זמן קריאה: 4 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת לפני שפותחים קופת גמל והשתלמות

מהי קופת גמל

קופת גמל הינה מסלול חסכון לטווח הבינוני או הארוך אליו מפקיד באופן שוטף, העובד ו/או המעביד כספים. ניתן למשוך ממנה כספים במועד המשיכה, באופן חד פעמי או בחלקים, או כקצבה לאחר גיל הפרישה מהעבודה.

אודות החברה המנהלת 

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת אינפיניטי. החברה מנהלת קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור אלפי עמיתים, על פי: שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל. החברה הינה בבעלות חברת אינפיניטי ניהול תיקי השקעות (בישראל ובעולם) בע"מ. בעל השליטה – מר אמיר איל.  

קבוצת ההשקעות אינפיניטי מנהלת תיקי השקעות, חיסכון פנסיוני (קרנות השתלמות, קופות גמל וקופות פיצויים) עבור עשרות אלפי לקוחות. 

קבוצת אינפיניטי הינה קבוצת ההשקעות אשר פועלת בלי ניגוד עניינים ועל פי אמות מידה קפדניות של כללי ממשל תאגידי. הקבוצה אינה מנהלת מוצרים משל עצמה כגון קרנות נאמנות או תעודות סל, אינה עוסקת בחיתום ואינה מנהלת תיק השקעות עצמי פעיל. כפועל יוצא, כל ההחלטות הניהוליות של הקבוצה מכוונות על פי צרכיו של כל לקוח והתשואה המושגת עבורו הינה תשואה בלי ניגוד עניינים.

שיטת ניהול ייחודית עבור קופת גמל וקרן השתלמות 

אינפיניטי רואה את קופות הגמל וקרנות ההשתלמות כתיקי השקעות אישיים, בעלי הטבת מס, ומתאימה לכל חוסך את הרכב החסכון המותאים אישית, על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.  

החברה פיתחה את שיטת הניהול הייחודית, שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל המהווה פריצת דרך בניהול גמל והשתלמות בהתאמה אישית. השיטה מבוססת הקצאה כספית וחלוקה בין מסלולי השקעה טהורים, תוך מקסום ההשקעה בתוכם ומאופיינת בשני שלבי ביצוע, במהלכם המוגדר פרופיל סיכון אישי באמצעות הקצאה כספית של הנכסים בין מסלולי השקעה טהורים ("סולידי" ו"מנייתי") ומופעל מודל ייחודי על פיו יוצרים סלי ניירות ערך להשקעה אופטימלית בכל מסלול והשגת תשואה מצטיינת.

הכוכבים של החודש ⭐ ⭐ ⭐

אינפיניטי גמל אג"ח (מ"ה 1078)
אינפיניטי גמל אג"ח ממשלת ישראל (מ"ה 1209)
אינפיניטי גמל אג"ח קונצרני (מ"ה 1490)

היתרונות של גמל והשתלמות של אינפיניטי

יחס אישי
ניהול מקצועי
שיטת אינפיניטי להשקעה יחודיית
חדשנות ודינאמיות

אתם שואלים ואנחנו עונים

 • למי זה מתאים?
  לכל חוסך – שכיר או עצמאי, המעוניין להפקיד חלק מההכנסה החודשית לקופה כדי ליהנות בגיל הפרישה מקצבה חודשית. בנוסף תוכלו ליהנות מהטבות מס בגין ההפקדות.
 • מהו סכום ההפקדה המינימלי?
 • מי ינהל את הכספים בקופה שלי?
  הכספים בקופה ינוהלו על ידי מנהלי השקעות מקצועיים ומנוסים מבית ההשקעות, בהתאם למסלול ההשקעה שבחרתם מתוך מגוון מסלולי ההשקעה העומדים לרשותכם על פי צרכיכם ובחירתכם
 • האם ניתן לבחור מסלול השקעה ורמת חיסכון?
  כן, תוכלו לבחור את המסלול המתאים לאופייכם ולצרכים שלכם ואף לעבור בין מסלולי ההשקעה תוך שמירה על רציפות ההשקעה ללא אירוע מס.
 • מה זה - קופת גמל שמנוהלת בשיטת אינפיניטי?
  שיטת אינפיניטי מבוססת על פטנט שהוא רק שלנו, עם דרך פעולה חדשנית וייחודית, שבאמצעותה אפשר ליהנות מניהול השקעות שמבוסס על בינה אנושית ומערכות טכנולוגיות לניהול סיכונים. אינפיניטי רואה את קופות הגמל כתיקי השקעות אישיים בעלי הטבת מס, ומתאימה לכל חוסך את הרכב החיסכון המותאם אישית, על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.
 • איפה מתעדכנים?
  אפשר לראות את מצב הקופה בכל שעה באתר הבנק בו מנוהל החשבון. בנוסף, מידי רבעון ישלח דוח אישי ישירות אליכם עם מידע מפורט.
 • איך פותחים קופת גמל באינפיניטי?
  לאחר קבלת הפניה שלך, תתואם עמך פגישת היכרות אישית, או בזום או בטלפון (מה שנוח לך), בה יוסבר לך תהליך ההצטרפות בליווי אישי של מנהל הקופה שלך.