זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת לפני שפותחים קופת גמל באינפיניטי

מהי קופת גמל? (זה סתם נשמע מפחיד)

קופת גמל הינה מסלול חסכון לטווח הבינוני או הארוך אליו מפקיד באופן שוטף, העובד ו/או המעביד כספים. ניתן למשוך ממנה כספים במועד המשיכה, באופן חד פעמי או בחלקים, או כקצבה לאחר גיל הפרישה מהעבודה.

קצת על אינפיניטי השתלמות וגמל

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת אינפיניטי. אנו מנהלים קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור עשרות אלפי עמיתים, באמצעות שיטה מיוחדת - שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל. 

איך שיטת אינפיניטי עובדת בשביל קופת הגמל שלכם?

אנחנו באינפיניטי מנהלים את קופות הגמל כתיקי השקעות אישיים, בעלי הטבת מס, ומתאימים לכל חוסך את הרכב החסכון המותאים אישית, על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.  

הפיתוח של שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל היוותה פריצת דרך בניהול גמל והשתלמות בהתאמה אישית. השיטה מחלקת בין מסלולי השקעה ("סולידי" ו"מנייתי"), תוך מקסום ההשקעה בתוכם ומאופיינת ב-2 שלבי ביצוע, במהלכם מוגדר פרופיל סיכון אישי ומופעל מודל ייחודי על פיו יוצרים סלי ניירות ערך להשקעה אופטימלית בכל מסלול והשגת תשואות מצטיינות בקופות הגמל.

איך הכסף יכול לעבוד בשבילכם?

קופת הגמל מהווה פתרון אידאלי לחוסכים באמצעות מגוון מסלולים הרחב המאפשר ליהנות מפוטנציאל תשואות קופות גמל גבוה, לעומת חיסכון בבנק הסובל מסביבת ריבית נמוכה. בכל עת ניתן להעביר אלינו את הקופות הקיימות שלכם ממקומות אחרים.

 

⭐ למה כדאי לפתוח קופת גמל באינפיניטי?  ⭐

ניהול מקצועי
שירות מהיר ואנושי
שיטת אינפיניטי לניהול קופות גמל
תמהיל השקעות מותאם אישית ודינמי

אתם שואלים - אנחנו עונים

 • למי מתאימה קופת גמל?
  לכל חוסך – שכיר או עצמאי, המעוניין להפקיד חלק מההכנסה החודשית לקופה כדי ליהנות בגיל הפרישה מקצבה חודשית. בנוסף תוכלו ליהנות מהטבות מס בגין ההפקדות.
 • איך פותחים קופת גמל באינפיניטי?
  לאחר קבלת הפניה שלכם, תתואם עמכם פגישת היכרות אישית, או בזום או בטלפון (מה שנוח), בה יוסבר לכם תהליך ההצטרפות בליווי אישי של מנהל הקופה שלכם.
 • מי ינהל את הכספים בקופה שלי?
  הכספים בקופה ינוהלו על ידי מנהלי ההשקעות המקצועיים של אינפיניטי ובהתאם למסלול שבחרתם.
 • האם אני יכול לבחור מסלול השקעה?
  כן, תוכלו לבחור את המסלול המתאים לאופייכם ולצרכים שלכם ואף לעבור בין מסלולי ההשקעה תוך שמירה על רציפות ההשקעה ללא אירוע מס.
 • איך שיטת אינפיניטי עובדת עבורי?
  שיטת אינפיניטי מבוססת על פטנט שהוא רק שלנו עם דרך פעולה חדשנית וייחודית, שבאמצעותה אפשר ליהנות מניהול השקעות שמבוסס על בינה אנושית ומערכות טכנולוגיות לניהול סיכונים. אינפיניטי רואה את קופות הגמל כתיקי השקעות אישיים בעלי הטבת מס, ומתאימה לכל חוסך את הרכב החיסכון המותאם אישית, על פי גילו, פרופיל חייו ומטרותיו.
 • איפה מתעדכנים?
  אפשר לראות את מצב הקופה בכל שעה באתר הבנק בו מנוהל החשבון. בנוסף, מידי רבעון ישלח דוח אישי ישירות אליכם עם מידע מפורט.