זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: מי אנחנו ולמה כדאי להשקיע אצלנו?

טוב שהגעתם, שמחים להכיר

קבוצת אינפיניטי הוקמה בשנת 1997 על ידי רו"ח אמיר איל, מוותיקי שוק ההון הישראלי, ונמנית על בתי ההשקעות המובילים והחדשניים בישראל.

הקבוצה מורכבת ממספר חברות הפועלות במשולב בתחומים שונים ומעניקה פתרון מקיף לניהול הון, חיסכון וביטוח באמצעות מגוון מוצרים פיננסיים, פנסיונים וביטוחיים – הכל במקום אחד: ניהול תיקי השקעות, קרן פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוחים אישיים, פמילי אופיס ותוכניות מיוחדות למשקיעים כשרים.

באינפיניטי, המקצוענות שלנו עבורכם באה לידי ביטוי בכל רגע נתון ובהסתכלות לטווח ארוך, תוך הקפדה על כל פרט וחשיבה מוכחת שאינה גנרית או נחלת הכלל. 

למה אנחנו מיוחדים?

  • אינפיניטי הינה קבוצת ניהול ההשקעות הראשונה והיחידה בישראל שחרטה על דגלה לפעול עבור הלקוחות, בלי ניגוד עניינים (כלומר אתם במקום הראשון) וזה אומר שאנחנו מספקים לכם שירותי ניהול השקעות אמיתיים ובלתי תלויים תוך השגת התשואה הטובה ביותר עבורכם. כלומר, אתם מקבלים: יותר רווח, יותר שקיפות והרבה יותר ביטחון.
  • אנחנו מנהלים את ההשקעות של הלקוחות שלנו באמצעות שיטת ניהול ייחודית ופורצת דרך: שיטת אינפיניטי אשר מתבססת על דרך פעולה חדשנית המאפשרת אופטימיזציה כלכלית ושומרת על הנכסים שלכם במצבי שוק משתנים. השיטה עובדת עבור כל סוגי ההשקעות: תיקי השקעות, קרן פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, קופות פיצויים ומוצרים פיננסים מיוחדים נוספים.

בקיצור, אתם עבורנו הכי חשובים בעולם, ואנחנו שואפים להשיג לכם את התוצאות הכי טובות, תוך הגנה ושמירה על הביטחון הפיננסי שלכם.

אורח חיים פיננסי. איתנו ביחד

באינפיניטי אנחנו חושבים שניהול אורח חיים פיננסי נבון ויעיל חייב להפוך לחלק משמעותי מהיום יום של כל אחד ואחת. אנחנו פה לתת לכם ראש שקט וביטחון כדי שתוכלו להגשים חלום חדש או ישן ולהיות מוכנים לכל הפתעה שהחיים מזמנים לכם.

חברי ההנהלה - הון אנושי זה הכל

רו"ח אמיר איל

יו"ר ואסטרטג השקעות ראשי
מייסד, יו"ר ואסטרטג ההשקעות הראשי של קבוצת אינפיניטי-אילים. יזם עסקי, מנהל חברות ומנהל השקעות בעל ותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה בשוק ההון. מרצה ופרשן שוק הון וכלכלה באמצעי המדיה השונים, בהם טלוויזיה, רדיו ועיתונות. בשנת 2021 נבחר אמיר איל להשתתף כחבר בצוות המשקיעים בתוכנית "הכרישים" של קשת וגיל הפקות. וזאת לאחר שהיה בעבר משקיע בתוכנית. הכי אוהב: לצפות במשחקי כדורסל ולבשל אוכל תאילנדי חריף

רו"ח בני איל

שותף וסגן יו"ר
שותף וסגן יו"ר. מומחה לכלכלה, מימון והשקעות, ומשמש יועץ כלכלי ופיננסי למשפחות ועסקים רבים. בני שימש בעבר כיועץ כלכלי בכיר לשר האוצר וליו"ר ועדת הכספים של הכנסת. בני התמחה בפירמת EY, ובעל רישיון לניהול השקעות מטעם הרשות לני"ע וכן רישיון לשיווק ביטוחי פנסיוני ממשרד האוצר. כמו כן, בני דירקטור במספר חברות פרטיות וממשלתיות, וכן בארגונים ללא מטרות רווח. בני בוגר מסלול חמ"ן תלפיות / וקצין במיל. ביחידה 8200. הכי אוהב: טיולי שטח ברחבי הארץ.

ליאור וקס

מנכ"ל אינפיניטי ניהול תיקים
מנכ"ל אינפיניטי ניהול תיקים. בעל תואר ראשון B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני L.L.B במשפטים מהמכללה למנהל. בעל רישוי לניהול תיקי השקעות מהרשות לניירות ערך ורישיון לייעוץ פנסיוני ממשרד האוצר. הכי אוהב: לצפות בסדרה "חברים"

ערן כהן

מנכ"ל אינפיניטי השתלמות וגמל
מנכ"ל חברת הגמל. בעל תואר ראשון B.Sc בהנדסה תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע ממכללת שנקר. בעל ותק וניסיון של כ-11 שנה בתחום מערכות המידע וניהול פרויקטים. הכי אוהב: את מכבי תל אביב בכדורגל

מלי עובדיה

סמנכ"לית כספים

עדי אשר

סמנכ"לית ניהול ותפעול ארגוני
סמנכ"לית ניהול ותפעול ארגוני בקבוצת ההשקעות אינפיניטי. בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בניהול משאבי אנוש ממכללת מל״א. מועסקת משנת 2005 בקבוצה במגוון תפקידים, ביניהם עוזרת יו״ר ומנהלת משאבי אנוש. הכי אוהבת: ספא וארוחות בוקר

משה סביליה

מנהל מחלקת מערכות מידע
מנהל מחלקת מערכות מידע של קבוצת ההשקעות אינפיניטי. בעל תואר ראשון B.Sc בהנדסה תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע מהאוניברסיטה הפתוחה. בוגר מסלול טכנולוגי ביחידה 8200. בעל ותק וניסיון של כ-7 שנה בתחום מערכות המידע וניהול פרויקטים. הכי אוהב: את מכבי תל אביב בכדורגל

אביגיל בן ארויה-כהן

יועצת משפטית

המוצרים שלנו

יספקו לכם מענה מלא לצרכי ניהול החיים הפיננסיים שלכם

לקוחות מספרים עלינו - לא נגענו!

תמונת לקוח
שרון קסנר, כלכלן בכיר בחברת בהייטק
אינפיניטי הפכה להיות בית עבורי. הטיפול ושירות מהמעלה הראשונה. ממליץ בחום ומכל הלב.
תמונת לקוח
סער גבע, מנהל פרוייקטים
ברצוני להביע את מלוא הערכתי המלאים לשירות שקיבלתי מחטיבת הלקוחות באינפיניטי. מנהל ההשקעות שלי העניק לי שירות יעיל וללא דופי – הן בכל הקשור לפעילויות בארץ, תוך שהוא מפגין אורך רוח ומקצוענות יוצאת מן הכלל.
תמונת לקוח
בני שיאון, פסיכולוג תעסוקתי
לאחר חוויה לא נעימה בבית השקעות אחר, החלטתי לעבור לאינפיניטי ומהרגע הראשון הופתעתי מהיחס האישי והמענה לרצונות והיכולות שלי, תמיד קיבלתי מענה מקצועי עם הפתרון הטוב ביותר תוך הקשבה מלאה לכל צרכיי.
תמונת לקוח
רונן בקר, מנכ"ל
אני תמיד זוכה ליחס אדיב מקצועי ומענה מיידי, התיק שלי מנוהל אצלכם במקצועיות, אחריות ושמרנות תוך הקפדה על הצרכים שלי.
תמונת לקוח
רינת שמלה, עצמאית
כלקוחה של אינפיניטי מזה 6 שנים, אני רוצה להמליץ על שירותי החברה, זכיתי לשירות מצויין, מקצועיות ומקצעונות תוך בחינת צרכי הפיננסים והתאמה אישית לצרכיי. אני שמחה שיש לי על מי לסמוך!
תמונת לקוח
אורית שמיר, מנהלת פרוייקטים בהייטק
אני לקוחה של אינפיניטי כבר שנתיים ועד כה אני נהנית משירות אישי ומקצועי על בסיס שוטף ומקבלת סקירות תקופתיות על המוצרים שלי כך אני יכולה להיות תמיד במעקב, אווירת השירות הינה נעימה ומסודרת והתוצאות מדברות בעד עצמן.

חברות בקבוצת אינפיניטי

אינפיניטי ניהול תיקי השקעות בארץ ובעולם בע"מ

קבוצת אינפיניטי הוקמה בשנת 1997, ומנהלת באופן ייחודי וללא ניגודי עניינים, נכסים פיננסיים והשקעות בהתאמה אישית השקעות במגוון רחב של מסלולים

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ

ניהול קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור עשרות אלפי עמיתים בשיטת אינפיניטי

אינפיניטי שירותי חברה מנהלת גמל בע"מ

מספקת שירותים שונים לחברות מנהלות ו/או לקופות גמל

אינפיניטי-אילים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

חברה מורשית כדין, על פי החוק, לעסוק כסוכנות ביטוח פנסיוני ומספקת מוצרי חיסכון