זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת על קרן פנסיה
 

יש לכם תכניות לעתיד?
מצוין! אנחנו כאן כדי לגרום להן לקרות!
תכניות הפנסיה של אינפיניטי – אתכם במסלול החיים.


קרן פנסיה נבחרת של בית ההשקעות אינפיניטי שנבחרה ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון, מאפשרת לכם לחסוך מהיום לגיל פרישה, ליהנות מדמי ניהול נמוכים במיוחד של 1% מההפקדות השוטפות ו- 0.22% לשנה מסך הכספים שנצברו, והכי חשוב מאפשרת לכם לתכנן נכון את מסלול החיים הנכון לכם יחד עם מומחי הפנסיה של אינפיניטי, כדי להגיע הכי טוב לגיל הפרישה. נכון, זה עוד מלא זמן… אבל תמיד טוב להגיע מוכן.

אז אחרי שהבנו שאנחנו חייבים לתכנן את העתיד כדי שנוכל להמשיך וליהנות כשהוא יגיע, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקרן הפנסיה הנבחרת של אינפיניטי, במסלול שמתאים לכם, כל האופציות פתוחות.

קרן פנסיה מקיפה


בשתי מילים – תכנית חסכון. הכספים שמופקדים בכל חודש נחסכים לקבלת קצבה בעת פרישה, וגם לביטוח למקרה של נכות או קצבת שאירים לא עלינו, קיימת הגבלה על גובה ההפקדה אבל אפשר ליהנות מתשואה מובטחת עד כ-30% מהחיסכון הפנסיוני ועוגן כלכלי בטוח.

עקרון מקצועי חשוב נוסף המיושם על ידינו, הוא היכולת לשלב מסלולי השקעה העוקבים אחר מדדים פיננסיים מובילים, לצד בחירת השקעות במניות ואיגרות חוב ומכשירי השקעה אחרים המבוססת על מחקר ומחשוב מהמתקדמים ביותר.


קרן פנסיה כללית

קרן הפנסיה הכללית, המוכרת גם בשם קרן פנסיה משלימה, פועלת לצד קרן הפנסיה המקיפה. כאשר מפקידים מעבר לתקרת ההפקדה המותרת בקרן הפנסיה המקיפה, הכספים גולשים לקרן הפנסיה הכללית, כך שלמעשה אין הגבלה על סכום ההפקדה. ניתן לבחור שהקרן תכיל גם כיסויים ביטוחיים והיא מומלצת לבעלי שכר גבוה מהממוצע.

 


מסלולי ההשקעה בקרן הפנסיה


כפי שאתם בוודאי יודעים כבר – החיים דינאמיים ומשתנים כל הזמן, בדיוק בשביל זה המומחים של אינפיניטי מאפשרים לכם לחסוך במגוון מסלולים סולידיים, כללים או אפילו נועזים- כך שכל אחד ימצא את מה שמתאים לו. גם אם המצב משתנה תוכלו בכל רגע לשלב ולבחור בין מגוון מסלולי השקעה שמתאימים לכם. 


מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה


בקרן הפנסיה קיימים מספר מסלולי ביטוח, במקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה חלילה,  המאפשרים לכם לבחור את גובה ואחוז הכיסוי הביטוחי בקרן בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. חשוב לדעת שניתן לשנות מסלול ביטוח בכל עת בהתאם לשינויים בסטטוס שלכם.


מבטח משנה בקרן הפנסיה


ביטוח משנה הוא ביטוח שמטרתו להגן על העמיתים בקרן הפנסיה, מפני כל אירוע ביטוחי כמו נכות או שאירים, תרחישי קיצון או אירוע רב נפגעים המצריך תשלום רב לעמיתים או לשאיריהם. לאור העובדה שבקרן הפנסיה הביטוח הוא הדדי וחל על כל המבוטחים בקרן גם אם לא נפגעו, יש חשיבות רבה למבטח משנה הדואג לתשלום באופן שוטף בכל מצב.


כל מה שרציתם לדעת על פנסיה


מי צריך לחסוך לפנסיה ומה זה בכלל אקטואר? הכנו לכם מילון פנסיה מעודכן וקצר שעושה סדר ומסביר לכם רק את מה שצריך לדעתאם הגעתם עד לכאן ועדיין יש לכם שאלות,
בדיוק בשביל זה הכנו לכם תשובות

מאיזה גיל כדאי להפריש לפנסיה? מהי קרן פנסיה?