זמן קריאה: 2 דקותבקצרה: כל מה שצריך לדעת על קרן פנסיה


אינפיניטי מנהלת לכם את קרן ההשתלמות ואת קופת הגמל. איך אתם מרוויחים מזה?

אינפיניטי השתלמות גמל ופנסיה בע"מ הינה חברה בעלת רישיון מטעם רשות שוק ההון של מדינת ישראל, לניהול קרנות השתלמות, קופות גמל, קופות פיצויים מרכזיות, קופות גמל להשקעה, תיקון 190, חיסכון לכל ילד ועוד, עבור עשרות אלפי עמיתים.

  • – אתם מרוויחים מזה, כי ניהול הקרנות והקופות שלכם, מבוסס על שיטה ייחודית >> שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל, המאפשרת להתאים ולבנות לכל עמית הרכב השקעה אישי ודינמי בדיוק כמו בתיק השקעות.
  • – אתם מרוויחים מזה, כי ניהול הקרנות והקופות שלכם, הוא חלק מתוכנית כוללת שאנו עושים עבורכם, באמצעותה אנחנו חוסכים לכם בעמלות, בעלויות שונות ובמיסוי.
  • – אתם מרוויחים מזה, כי אתם חלק מקהילת משקיעים שזוכה לשירות ממדרגה ראשונה, לתשומת לב אישית והקפדה על כל פרט, ובעיקר - להישגים לאורך זמן.

מה אפשר לצפות כשפותחים קרן השתלמות או קופת בגמל באינפיניטי?

עקרון מקצועי חשוב המנחה אותנו שנים ארוכות, היא לתכנן ולייצר לכם מענה פיננסי מדויק התואם כל הזמן את אורח החיים שלכם. ולכן קרנות ההשתלמות שלנו וקופות הגמל שלנו תמיד מורכבות מתמהיל השקעות אישי ודינמי לכל אחד, בכל גיל ולכל אופק ומטרה.

עקרון מקצועי חשוב נוסף המיושם על ידינו, הוא היכולת לשלב מסלולי השקעה העוקבים אחר מדדים פיננסיים מובילים, לצד בחירת השקעות במניות ואיגרות חוב ומכשירי השקעה אחרים המבוססת על מחקר ומחשוב מהמתקדמים ביותר.

מי באינפיניטי מנהל לכם את ההשקעות?

קרנות ההשתלמות וקופות הגמל שלכם, מנוהלות על ידי צוות מומחים מנוסה עם יכולות מוכחות לאורך זמן בניהול השקעות ובעל היכרות עם מגוון תחומי השקעה רבים. לצידם, פועלות חטיבות המסחר והמחקר המקצועיות ומערכות המחשוב המשוכללות, המאפשרות יכולות עיבוד נתונים ותגובה מהירה בזמן אמת. ברקע, כל הזמן פועלות מערכות בקרה, פיקוח קפדני ומעקב אחר ההשקעות. שילוב מנצח של מומחים אנושיים ומחשוב מתקדם – מהר יותר, נבון יותר, אישי יותר וחתירה למצוינות.

בקיצור: אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהחיסכון שלכם בידיים טובות!

איך מעבירים אלינו קופה או קרן השתלמות?

אפשר להעביר אלינו, באופן מיידי ובאמצעות טופס דיגיטלי פשוט קרנות השתלמות וקופות גמל, מכל מקום, As-Is, מבלי לפגוע בזכויות, בוותק, ברצף, בדמי הניהול.

מה עוד אפשר לקבל מאיתנו?

אתם יכולים לקבל הלוואה מאיתנו בריביות הנמוכות במשק ובתנאים מועדפים. זה מאפשר לקבל כסף מיידית מבלי לפגוע בכספי החסכונות שלכם אצלנו ובלי למשוך מהם. כלומר גם לקבל כסף כאן ועכשיו וגם להמשיך את החסכון בקרן ההשתלמות וקופת הגמל.

גם אם יש לכם קרן השתלמות או קופת גמל נזילה, זה לא אומר שצריך למשוך ממנה את הכספים. להיפך. אלו אפיקי החסכון הכי חשובים! כי הרווחים בהם פטורים ממס. לכן, אם אתם צריכים כסף, כדאי קודם לממש כספים נזלים ממקורות אחרים או פשוט לקחת מאיתנו הלוואה בתנאים הכי טובים.