זמן קריאה: 1 דקהבקצרה: כל מה שצריך לדעת לפני על תוכנית חיסכון לכל ילד

מהי תוכנית חיסכון לכל ילד?

תוכנית חיסכון לכל ילד הנה תכנית חיסכון אישית לילדים עד גיל 18. התוכנית התחילה בינואר 2017. במסגרתה, המוסד לביטוח לאומי מפקיד מדי חודש 55 ש"ח עבור ילדים זכאים.

הורים שיבחרו בכך, יכולים להוסיף מדי חודש לתכנית החיסכון 55 ש"ח נוספים ובכך להכפיל את סכום החיסכון המצטבר. ניתן לחסוך את יתרת הסכום בכל בית השקעות.

שימו לב! ילד שימשיך לחסוך את כספי החיסכון במלואם עד גיל 21, יהיה זכאי לקבל מענק נוסף בסך 550 ₪ אשר יופקד לחשבון החיסכון שלו על ידי הביטוח הלאומי עם הגיעו לגיל 21.

קצת על אינפיניטי השתלמות וגמל

אינפיניטי ניהול השתלמות וגמל בע"מ הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת אינפיניטי. אנו מנהלים קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות פיצויים מרכזיות עבור עשרות אלפי עמיתים, באמצעות שיטה מיוחדת – שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל. 

איפה כדאי לנהל את תוכנית חיסכון לכל ילד?

בית ההשקעות אינפיניטי וחברות מנהלות נוספות נבחרו במסגרת הליך מכרזי שפורסם על ידי המדינה לנהל את הכספים המופקדים במסגרת חיסכון לכל ילד. על מנת לבחור היכן ינוהלו כספי החיסכון של ילדכם יש לעדכן את בחירתכם באתר הביטוח הלאומי.

את הבחירה יש לעדכן בתוך 6 חודשים מלידת הילד. במידה ולא תבחרו גוף מנהל, כספי החיסכון יופקדו לגוף מנהל שייבחר עבורכם על ידי ביטוח לאומי וכספי החיסכון ינוהלו במסלול השקעה לחוסכים המעדיפים סיכון מועט. לתשומת לבכם, הניסיון מפתיחת התוכנית, מוכיח שהורים אשר בחרו במסלולים בהתאם להמלצות המומחים (ולא נותרו עם ברירת המחדל) השיאו עבור ילדיהם תשואות גבוהות יותר!!

בכל עת ניתן להעביר את הקופות של ילדיכם אלינו.

אנחנו באינפיניטי ממליצים על תוכנית חיסכון לכל ילד, ועל מנת להבטיח שהכספים בחיסכון ינוהלו על ידי מקצוענים בתחום ניתן לבחור בין 4 מסלולים שמושקעים בשוק ההון בהתאם למדיניות ההשקעה ורצוי להיוועץ במומחים שלנו בבחירת המסלול:

 • מסלול לחוסכים בסיכון מוגבר
 • מסלול לחוסכים בחיסכון בינוני
 • מסלול לחוסכים בסיכון נמוך
 • מסלול הלכה

⭐ למה כדאי לבחור באינפיניטי כגוף שינהל עבורכם את הכסף? ⭐

תוכנית חיסכון אטרקטיבית
ניהול מקצועי של הכספים בתוכנית
מסלולים בעלי פוטנציאל תשואה
חיסכון לטווח ארוך

אתם שואלים - אנחנו עונים

 • היכן ינוהלו הכספים בתוכנית?
  הורה לילד שנולד החל מה-01.01.2017 ואילך זכאי לבחור במשך 6 חודשים ממועד הלידה היכן ברצונו לנהל את כספי החיסכון. ניתן לבחור באמצעות אתר חסכון לכל ילד. לא בחר ההורה מוסד פיננסי במשך 6 חודשים יופקד סכום החיסכון החודשי בקופה שתיבחר מבין קופות הגמל שמופיעות ברשימה, בדרך של סבב קבוע ושוויוני בין כל קופות הגמל.
 • איך מצטרפים לחיסכון לכל ילד באינפיניטי?
  לאחר קבלת הפניה שלכם, תתואם עמכם פגישת היכרות אישית, או בזום או בטלפון (מה שנוח לכם), בה יוסבר לכם תהליך ההצטרפות בליווי אישי של מנהל התוכנית שלכם.
 • איזה מסלולי השקעה קיימים בתוכנית זו?
  ניתן לבחור לנהל את הכספים באחד מ- 4 מסלולי השקעה על פי רמת הסיכון המתאימה לכם. ניתן לשנות את בחירת המסלול בכל עת. חיסכון לילד - חוסכים המעדיפים סיכון מועט חיסכון לילד - חוסכים המעדיפים סיכון בינוני חיסכון לילד - חוסכים המעדיפים סיכון מוגבר חיסכון לילד - הלכה
 • מתי ואיך אפשר למשוך הכספים?
  עם הגיעו לגיל 18 רשאי ילדכם למשוך את הכספים באישורכם. כדי למשוך את הכספים יש למלא ולשלוח לגוף המנהל טופס בקשה למשיכת כספים.